KURUMSAL
  Tarihsel Gelişim
  Hakkımızda
  Şirket Yapısı ve Ortaklıklar
  Şirket Organizasyonu
  Tarafsızlık Politikası
  Kalite Politikası
  Belgelendirme Kuralları
  İtiraz ve Şikayet
  Logo Kullanım Şartları
  Ana Faaliyet Süreci
 
 
    HAKKIMIZDA
     
 
  First Quality Certification, merkezi İstanbul’da olup Türkiye’nin diğer illerinde de çeşitli sektörlerdeki müşterilerine, yönetim sistemleri konusunda, belgelendirme hizmeti sunmaktadır.
   
  First Quality Certification, Türk Standartları Enstitüsü’nde 10 yıl görev almış şirket ortaklarının yönetiminde, uzman ve deneyimli ekibi ile, hizmetlerini sürdürmektedir.
   
  First Quality Certification, hizmetlerini yasaların gerektirdiği standartlar çerçevesinde; günün gereklerine ve müşterinin şartlarına uygun, gerçekçi yöntemlerle sunmaktadır.
   
  First Quality Certification, 2007 yılında, Kalite ve Çevre Yönetim Sistemleri konusunda akreditasyon çalışmalarına başlamış olup bu çalışmaları 2008 yılı içerisinde tamamlamış ve daha sonraki yıllarda da diğer yönetim sistemleri konusunda akreditasyon çalışmalarına devam etmiş ve etmektedir.
   
  First Quality Certification, personelinin en güncel bilgi ile donatılmış olmasını sağlamak amacı ile sürekli eğitim almasına imkan tanımayı ilke edinmiştir.
   
  Şirketinizin dünya pazarlarında daha etkin bir şekilde yer alabilmesi ve rekabet ortamında adını daha güçlü duyurabilmesi, hizmet kalitesini arttırabilmesine bağlıdır.
   
  Biz de, sürekli öğrenen, gelişirken büyüyen kuruluşların gelişimine katkı sağlamayı, kalitelerini yükseltip hedeflerine ulaşırken, başarılarına ortak olmayı amaç edindik.
   
  FQC’nin çalıştığı coğrafi alanlar, tüm Türkiye sınırları ve ilgili denetçi ve/veya teknik uzmanlara ulaşılabilmesi durumunda tüm dünya ülkeleridir.
   
  ALİ AĞAOĞLU
  FC BELGELENDİRME
  FQC/ FIRST QUALITY CERTIFICATION
  GENEL MÜDÜR
  İSTANBUL, 01.01.2011